074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


רשת צל לחקלאות

מנהלים משק חקלאי? מחפשים רשתות איכותיות להצללה?

אם אתם מנהלים משק חקלאי המגדל ירקות, פרחים וגידולים נשירים, אתם צריכים שתהיה לכם רשת צל לחקלאות אשר תשמור על הגידולים החקלאיים שלכם מפני פגעי מזג האוויר ומפני מזיקים. ישנם סוגים שונים של רשתות להצללה לחקלאות וניתן להתאים את הרשת לצרכים שלכם. כיום ניתן למצוא מגוון רשתות המיועדות לחסימת כניסה של מזיקים שונים כגון זבוב המנהרות, כנימות, עש ועלה. הרשתות מיוצרות מחומרים איכותיים במיוחד המאפשרים גמישות מרבית ופריסה יעילה מעל מגוון סוגים של גידולים חקלאיים.

רשתות גמישות וחזקות וקלות במיוחד

על מנת שיהיה לכם נוח לפרוס את הרשת מעל לחממה או לאדמה החקלאית שלכם, חשוב שהיא תהיה איכותית ואלסטית. הרשתות עשויים מסוגים שונים כגון חוטי מונופילמנט או חוטי טייפ והן סרוגות בשיטות מתקדמות לייצור סימטרי ומדויק של כל רשת. הרשתות הסרוגות מספקות אחוזים שונים של צל על פי סוג הגידול, החל מ-30 אחוז צל ועד ל-90 אחוז בהתאמה לצרכים שלכם. היתרון של שימוש ברשת בא לידי ביטוי בשיפור יכולת הצמיחה של הגידולים ובסיוע להתפתחות שורשים מואצת. כאשר מדובר בגידולי פירות מסוימים, ניתן אף לראות שיפור בצבעי הפרי ובאיכות הגידול שלהם.

הזמנה טלפונית של רשתות צל לחקלאות

הדרך הטובה והנוחה ביותר לקנות רשתות צל לחקלאות היא באמצעות הזמנה טלפונית של סוג וגודל הרשת הנדרשת לכם. היום אתם יכולים להזמין את סוג הרשת על פי מידות החלקות החקלאיות שלכם ולקבל ייעוץ מקצועי בטלפון בעת ההזמנה. ניתן להזמין טלפונית דרך האתר סוגים שונים של רשתות כגון רשתות ארוגות, רשתות סרוגות, רשתות ארוגות ורשתות משולבות, כאשר חלק מהרשתות מגיעות בצבעים שונים היכולים להשפיע על כמות האור החודרת אותן ומגיעה לגידולים החקלאיים במהלך שעות היום.

רשת צל לחקלאות במחירים מעולים

למידע נוסף על רשת צל לחקלאות והזמנת רשתות בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם, צרו קשר עכשיו עם חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ המובילה את תחום הייבוא של רשתות לשימוש בחקלאות כבר למעלה מ-32 שנים ברציפות. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר והוא ישמח לייעץ לכם לגבי כל סוג של רשתות הצללה לכל סוגי הגידולים החקלאיים.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה