074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


בלה

כולנו מכירים את שקי היוטה הגדולים הממוקמים באתרי הבניה. כולנו גם מכירים את שקי היוטה הגדולים בחנויות התבלינים, וכשנחשוב על זה ניווכח כי אנו מכירים את בד היוטה בעוד כל מיני סיטואציות. זה יכול להיות כמחיצה, זה יכול להיות כדופן של סוכה וזה יכול להיות כאשר רוצים למנוע סחף אדמה ושמים את בד היוטה כמעצור בפני הסחף. המכנה המשותף לכל אותן סיטואציות הוא העובדה כי בד היוטה הינו בד חזק ויציב המשמש לאחסון דברים כבדים או לשימוש כחומר יציב ואמין.

בלה – שקי יוטה לבניין


בד היוטה הינו בד טבעי העשוי מצמח הנקרא מלוכיה. צמח זה גדל בהודו וסביבתה, ושם מגדלים אותו בכמויות גדולות מאוד על מנת לספק את התצרוכת העולמית המגיעה ברובה מגידולים אלה. צמח המלוכיה מזכיר במבנהו את צמח הפשתן שאף הוא כידוע נחשב לבד חזק ויציב. בגבעול של צמח המלוכיה ישנם סיבים, ולאחר שהגבעול גדל מוציאים מתוכו את הסיבים על ידי ניפוץ הגבעול ולאחר תהליך עיבוד ניתן להשתמש בסיבים אלו כבד. הסיבים משמשים בעיקר לשם עשיית חבלים המשמשים בתעשיות הכבדות לצורך אריזה ונשיאה, ומבדלי הצמח שהם הקצוות הקשים של צמח המלכיה מייצרים את בדי היוטה המוכרים לנו. אחד השימושים העיקריים לבדי היוטה הינו כשקים גדולים הנקראים בלה או בלה חול, המשמשים מקום אחסון לחומרי בניין. הסיבות שמשתמשים בבד היוטה לצורך אריזת ונשיאת חומרי הבניין הינו בגלל שישנו צורך להשתמש בכמות גדולה מאוד של חומרי בניין, הן אם מדובר בחול, הן אם מדובר בחצץ והן אם מדובר במלט. בד היוטה נחשב לבד חזק ועמיד מאוד, ולכן ניתן לעשות ממנו שקי ביג בג. ניתן לאחסן כמות גדולה מאוד של חול, מלט או חצץ בשקי יוטה ולהיות בטוחים כי השק יחזיק את תכולתו גם בשעה שהחומר יועבר ממקום למקום. יתרון נוסף של בד היוטה הינו בכך שהוא כמעט ואינו נמתח, מה שגורם לכך שאפשר למלא ולדחוס בכל שק כמות מאוד גדולה של חומר ולהשתמש בו לאחר מכן שוב. שקי יוטה לבניין הינם השקים הנפוצים והאמינים ביותר בתעשיית הבניין בשל תכונותיהם הייחודיות.

מחפשים בלה? בלה חול? Big bag  בלה? שקי יוטה big bag? אצלנו במ.ש.ק. אלמר כל סוגי שקי היוטה, בלה חול ו-big bag בלה בכל הגלים לכל מטרה
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה