074-769-15-83

חפש
מוצרי אריזה לבנייה נועדו לספק מענה ופתרון למגוון צרכים הקשורים בעבודות בניין הדורשים הובלה בטוחה ויעילה של חומרי בניין וציוד נלווה.

מוצרים לבנייה בתחום האריזה מותאמים לייעודם, משמשים למגוון צרכים ומספקים עמידות, בטיחות ויעילות עבודה ואפשרות שינוע מוצרי בניין, תוך שמירה על חסכוניות וניצול שטח באופן מיטבי.

מוצרי אריזה לבנייה מהווים מרכיב ואלמנט בעל חשיבות ותרומה רבה לייעול עבודת הבנייה ולשם שמירה על המוצרים, הכלים והחומרים בצורה בטוחה שתבטיח כי הם יגיעו ליעדם באתרי הבנייה שלמים.


מוצרים לבנייה

מוצרים לבנייה כוללים מגוון אריזות וכיסויים בהתאמה לאופי השימוש וצרכי העבודה, בין המוצרים הנפוצים והשימושיים בענף הבנייה, ניתן למצוא:
  • שקי ביג בג
  • סרטי הדבקה, אריזה וסימון
  • חבלים וחוטים
  • כיסויים ויריעות
  • רשתות צל וברזנטים
  • גלילי פוליפרופילן וגלילי יוטה
  • רשתות פיגומים
ועוד...
 


מגוון מוצרי אריזה בהתאמה לאופי השימוש


בניין

מ.ש.ק אלמור הינה חברה לתכנון, פיתוח, ייצור ושיווק מוצרי אריזה לענפי הבניין, החקלאות והתעשייה. החברה פועלת כבר למעלה משלושים שנה וגאה להיות בין המובילות בתחום מוצרי האריזה במשק הישראלי.

שירותי החברה כוללים מערך שיווק עצמאי המפעיל צי של חמש משאיות המובילות את מוצרינו האיכותיים לכל רחבי הארץ. אנו משקיעים את מרב המשאבים והמאמצים במטרה לספק ללקוחותינו מוצרים המייעלים ומשפרים את עבודתם ומספקים מענה ופתרון בהתאמה אישית ומיטבית לצרכי הלקוח.

 

פתרונות ומוצרי אריזה מתקדמים לענפי הבניין, החקלאות והתעשייה

את מוצרי האריזה לבנייה ניתן להזמין בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. אתם  בוחרים את תכונות המוצר ומאפייניו שיספקו לכם מענה איכותי בהתאם לצורך.

מוצרי האריזה מגיעים בגדלים ודוגמאות שונים ומגוונים וניתן להזמין שקים עם למינציה או ללא למינציה, שקי ענק בעלי תפירת צד או כאלה ללא תפר וכן מגוון אריזות וכיסויים הכוללים הדפסת לוגו לצורכי מיתוג, שיווק ופרסום של הלקוח.

תהליכי הייצור של מוצרי האריזה לבנייה כוללים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובחומרי גלם איכותיים ועמידים כגון בד פוליפרופילן איכותי המכיל חומרים להגנה מפני קרינת UV. כל מוצרי האריזה מיוצרים בהתאם לתקנים האירופאיים המחמירים ביותר בתחום.


תהליכי הייצור, מאפיינים ויתרונות


תחומי התמחות נוספים:

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה