074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


רשתות לחקלאות

רשתות לחקלאות הפכו לחלק בלתי נפרד מהטכנולוגיה החקלאית. השימוש ברשתות אלו משפר את איכות הגידולים ומאפשר שליטה רבה יותר על התנאים הסביבתיים המשפיעים על הצומח. בין היתר, ניתן למצוא רשתות נגד חרקים, רשתות צל ורשתות נגד ברד המספקות פתרונות מצוינים לאתגרים בתחום החקלאות.

רשתות נגד חרקים: הגנה על הגידולים
רשתות נגד חרקים הן אחד הכלים החשובים בענף החקלאות. הן מיוצרות מפוליאתילן, חומר עמיד ואיכותי, שתוכנן לעמוד בפני תנאים סביבתיים שונים. הרשתות מסוגלות לחסום באופן יעיל חדירה של מזיקים שונים שידועים בגרימת נזקים משמעותיים לגידולים. השימוש ברשתות נגד חרקים יוצר מגן פיזי שמפחית באופן משמעותי את הצורך בשימוש בריסוסי חומרי הדברה כימיים, כך שהרשתות לא רק שומרות על הגידולים אלא גם מסייעות בהגנה על הצמחים ושומרות על איכות הפרי. בנוסף, הפחתת השימוש בחומרי הדברה גם מפחיתה את הזיהום של מקורות המים והקרקע, ומשפרת את הבטיחות של העובדים בשדות.

רשתות צל: שליטה בתנאי הגידול
מעבר להגנה מפני קרינת UV, רשתות צל מסייעות ביצירת אקלים המותאם לצרכי הגידול, תוך שליטה בכמות האור המגיעה לצמחים ובכך מונעות ייבול יתר או חוסר במינרלים חיוניים. רשתות אלו ארוגות מחומרים חדשניים ואיכותיים כמו פוליאתילן בצפיפות גבוהה ומאפשרות לחקלאים לבחור ברמת ההצללה הנדרשת, בהתאם לסוג הגידול ולתנאים המקומיים, תוך שמירה על טמפרטורה נכונה, ומניעת נזקים כמו שריפת עלים והתייבשות.

רשתות נגד ברד: הגנה מקסימלית לגידולים
טכניקת האריגה המיוחדת של הרשתות מאפשרת להן להיות עמידות וחזקות במיוחד בפני לחצים וברד במהלך סערות. מעבר להגנה מפני ברד, הרשתות מסייעות להפחית את הפגיעה הנגרמת מרוחות חזקות, מה שמגן על הגידולים מפני שבירה ושומר על איכות היבול. החומרים המשמשים לייצור הרשתות, כמו פוליאתילן, מונעים קרעים ושחיקה, ומבטיחים את עמידותן לאורך זמן, 
גם בתנאי מזג אוויר קשים. 

בחברת מ.ש.ק אלמור, המובילה בתחומה, אנו מציעים מבחר של רשתות לחקלאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זקוקים להגנה מפני נזקי ברד, מזיקים, או מעוניינים לשיפור תנאי ההצללה בחממות? אצלנו תמצאו את הפתרון האידיאלי. השקעה ברשתות איכותיות היא למעשה השקעה בעתיד הגידולים שלכם, שתבטיח תפוקה לאורך זמן. צרו איתנו קשר כבר היום והצטרפו לעשרות הלקוחות המרוצים שלנו.
 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה