074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


סיליקון לאיטום והדבקה

צריכים לבצע עבודות איטום ללקוח שלכם? אתם במקום הנכון!

סיליקון לאיטום והדבקה יכול לשמש אתכם למגוון רחב של עבודות איטום ואם עבודות איטום הן חלק מהמקצוע היום יומי שלכם, מומלץ לכם לבצע את ההזמנה של חומרי האיטום מיבואן אחד היכול לספק לכם את החומרים הטובים ביותר על פי סוג העבודות שלכם. מוצרי הסיליקון לצורכי איטום מגיעים בדרך כלל בתרמילי סיליקון גדולים או בשפורפרות קטנות במטרה לשמור על חומר הגלם רטוב ואטום ומוכן לעבודה. 

סיליקון לאיטום בשפורפרות

במידה ואתם נדרשים לבצע עבודות איטום קלות או עבודות איטום ביתיות, כדאי לכם להזמין סיליקון לאיטום המגיע בתוך שפורפרת. השפורפרות מגיעות במגוון גדלים וניתן להזמין את הכמות המדויקת הנדרשת לכם. לעומת תרמילי הסיליקון הגדולים המותאמים לאקדח סיליקון, השפורפרת נוחה מאוד לשימוש גם לאנשים ללא ידע מקצועי והיא נוחה מאוד לשימוש ידני באופן נוח ויעיל ואף למריחה של החומר על ידי האצבעות בצורה מהירה ומדויקת. אם אתם מחפשים את הדיוק בעבודות האיטום הקטנות, שפורפרת של חומר איטום סיליקוני היא המומלצת ביותר עבורכם.

סיליקון לאקדח סיליקון ידני וחשמלי

מלבד השפורפרות לחומרי איטום, תרמילי הסיליקון לאיטום זמינים עבורכם כאן באתר במחירים נוחים והוגנים במיוחד. תרמילי הסיליקון מאפשרים שמירה יעילה על חומר הסיליקון לאורך זמן וקנייה של כמות חומר גדולה יותר במחיר נמוך בדרך כלל לעומת קנייה של שפורפרות. תרמילי הסיליקון מגיעים עם חומרי גלם איכותיים לאיטום במגוון צבעים, כאשר הצבעים הפופולריים ביותר הם שקוף, לבן שחור ואפור המתאימים בצורה מושלמת לבתים המעוצבים בסגנון המודרני הנפוץ בארץ. מגוון הצבעים מאפשר לכם לבצע עבודת איטום איכותית ללא סימן או זכר לעבודות האיטום שביצעתם בתוך המבנה או מחוץ למבנה. הסיליקון לעבודות איטום הטוב ביותר עשוי ללא תוספת חומרים ממסי ועמיד בפני עובש.

מחירים משתלמים להזמנת סיליקון לאיטום והדבקה

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לחומרי סיליקון לאיטום והדבקה, צרו קשר עם חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ ותוכלו לקבל הצעת מחיר כבר עכשיו. צוות החברה יהיה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר וישמח לספק לכם הצעת מחיר לכל סוגי חומרי הגלם לאיטום, כולל מחיר לשירות המשלוחים של החברה לאזורים נרחבים בארץ.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה