074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


סיליקון לאיטום והדבקה


הסיליקון הוא חומר סינתטי המבוסס על צורה פולימרית של סיליקון דו חמצני. הוא בעל תכונות מיוחדות המאפשרות לו לשמש היטב לצרכים של איטום והדבקה. הסיליקון גמיש, עמיד בפני טמפרטורות קיצוניות, חסין למים ולחות ויציב מבחינה כימית. תכונות אלו הופכות את הסיליקון לפתרון אידיאלי לאיטום והדבקה בתעשייה, בניין וחקלאות.

הסוגים העיקריים של סיליקון לאיטום והדבקה

סיליקון אקרילי - זול יחסית, בעל עמידות בינונית בפני מים וחום. סיליקון אקרילי מתאים לשימוש ברוב העבודות האיטום וההדבקה הביתיות והמסחריות.

סיליקון רגיל - עמיד יותר בפני מים וחום, בעל גמישות גבוהה יותר. סיליקון זה מתאים לשימוש בעבודות איטום והדבקה הדורשות עמידות גבוהה יותר, כגון איטום צנרת, סיפונים ומרזבים.

בבחירת סוג הסיליקון המתאים, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים הספציפיים של העבודה.

שימושים בסיליקון לאיטום והדבקה בתעשייה

איטום חלונות, דלתות ופתחים - סיליקון אטום למים, מה שהופך אותו לאידיאלי לאיטום חללים חשופים למים. סיליקון משמש לאיטום חלונות, דלתות ופתחים בבנייני מגורים, מסחריים ותעשייתיים.

איטום מרזבים, צנרת וסיפונים - סיליקון עמיד בפני מים וחומרי כימיים, מה שהופך אותו לאידיאלי לאיטום צנרת וסיפונים. סיליקון משמש לאיטום מרזבים, צנרת וסיפונים בבניינים, במפעלים ובמתקנים אחרים.

איטום קירות, רצפות ותקרות - סיליקון חומר גמיש, מה שהופך אותו לאידיאלי לאיטום קירות, רצפות ותקרות. סיליקון משמש לאיטום סדקים וחריצים בקירות, רצפות ותקרות בבניינים, במפעלים ובמתקנים אחרים.

הדבקת חומרים שונים - סיליקון הוא חומר חזק, מה שהופך אותו לאידיאלי להדבקת חומרים שונים. סיליקון משמש להדבקת קרמיקה, זכוכית, עץ, מתכת ופלסטיק.

 

אם אתם מחפשים סיליקון איכותי, עמיד וקל לשימוש, חברתנו היא בחירה מצוינת. אנו מציעים מגוון רחב של סיליקונים לאיטום והדבקה, באיכות גבוהה ובמחירים תחרותיים.

אצלנו תמצאו שימוש בחומרי גלם איכותיים וייצור סיליקון במתקנים מתקדמים. הסיליקונים שלנו עמידים בפני מים, חום, חומרי כימיים ופגעי מזג האוויר.אנו מציעים שירות לקוחות מצוין ומעניקים אחריות על המוצרים שלנו.

מחפשים סיליקון לאיטום והדבקה עבור פרויקטים שונים בתעשיות השונות?

התקשרו אלינו ונספק לכם את כול המידע על כול סוגי הסיליקון הקיימים בחברתנו ושרות הלקוחות שלנו יתאים את חומר האיטום לפרויקט שלכם.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה