074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


ניילון לתעשייה


נמצאים בתפקיד ניהולי במחסנים של החברה שלכם? אם אתם מנהלי מחסן ברשת למכירת מזון או מנהלי מחסן בחברה גדולה, אתם וודאי מכירים את גלילי השרינק פוליאוליפין. גלילי השרינק פוליאוליפין הם גלילי הניילון לתעשייה המשמשים לאריזה של מוצרים וארגזים. זהו חומר איכותי, חזק מאוד וגמיש המשמש לאיטום וניתן להצמיד אותו לאריזות באופן ידני או במכונות מתקדמות לעטיפה של ארגזים.
 
תעשיות המשתמשות בחומרי אריזה באופן קבוע, נדרשות להשתמש בחומרים אמינים וחזקים לשמירה על המוצרים הנשלחים ללקוחות שלהן. לכן, יש חשיבות לאיכות חומרי האריזה בכל מחסן של חברה. בעת חיפוש אחר מוצרי אריזה לתעשייה שלכם, כדאי לפנות לחברה אשר יכולה לספק לכם כמות גדולה מכל חומר וכך להציע לכם מחירים משתלמים יותר בכל הזמנה.
 
הזמנת ניילון על-פי כמות
 
את הניילון לאריזה ניתן להזמין על-פי כמות גלילים. את הגלילים לעיטוף של מוצרים וארגזים אפשר להזמין לפי עובי החומר ולפי אורך. אלה הגדלים הסטנדרטים:
 
- עובי החומר לאריזה: 0.05 ס"מ, 0.1 ס"מ, 0.2 ס"מ.
- אורך החומר לאריזה: 1 מטר, 1.5 מטר, 2 מטר.
 
חומרי אריזה לעיטוף ארגזים ומוצרים, ניתן להזמין דרך חברה מקצועית לייבוא ושיווק מוצרי אריזה לתעשיות השונות. 
 

 
ניילון נצמד לשמירה על ארגזים
 
הארגזים מקרטון משמשים כמעט בכל תעשייה בארץ לאריזה של מוצרים וחלקים. הדרך הטובה ביותר לשמור על הארגזים בעת השינוע שלהם לנמל תעופה או לנמל ימי, היא דרך אריזתם בניילון נצמד מיוחד לתעשייה. אריזה בטוחה ואטומה תשמור על המוצרים הנמצאים בתוך הארגזים ותמנע מחומרים נוזליים ולחות ורטיבות לחדור למוצרי החברה. 
 
ניילון בניין לאנשי מקצוע
 
אחד המוצרים המשמשים לעיטוף אריזות בתעשיית הבניין הוא ניילון בניין. ניתן לראות את השימוש שלו בעבודות הצבעות בכדי לשמור על טריות הצבעים לאורך זמן. חומרי בניין אשר יכולים להתייבש בעת תהליך בנייה או שיפוץ של בית, נשמרים בצורה מצויינת על-ידי אריזתם בניילון לתעשייה. אם אתם מחפשים מוצרי אריזה איכותיים לתעשייה שלכם, מומלץ לכם לפנות לחברת מ.ש.ק אלמור בע"מ המתמחה בייצור, שיווק וייבוא של מוצרי אריזה לכל התעשיות בארץ.
 
ניילון לתעשייה של חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ
 
להזמנה של מוצרי האריזה של חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ, השאירו את הפרטים של החברה שלכם באתר חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ, ונציג יחזור אליכם בהקדם לביצוע ההזמנה של מוצרי האריזה. 

 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה