074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


למה משמשים סרטי הדבקה

מחפשים חומרי הדבקה איכותיים? רוצים להכיר את הסוגים העיקריים?

סרטי ההדבקה הקיימים היום עשויים מחומרי גלם שונים, כאשר רובם חומרים בעלי משקל נמוך ומגיעים בעובי דק במיוחד. סרטי הדבק מעניקים עמידות רבה לאריזות וארגזים ויכולים להפחית את הצורך בחיבורים מכניים. אם אתם רוצים לדעת למה משמשים סרטי הדבקה כדאי שתדעו שיש סוגים רבים של דבקים אשר חלקם אף משמים למניעת רעשים ואף לטיפול מכני במטוסים. החומר ממנו עשוי סרט ההדבקה משפיע גם על היכולת שלו להיצמד לחומרים מסוימים. סרטי ההדבקה העשויים מחומרים מתכתיים (כמו סרטי אלומיניום למשל) יתאימו יותר להדבקה על חומר מתכתי, לעומת סרטי נחושת המתאימים לאנטנות ומוצרים חשמליים.

הזמנה של נייר דבק באיכות מעולה

נייר דבק צריך להיות ייעודי למטרה שלו ולכן חשוב לבחור את נייר הדבק המתאים ביותר לשימוש שלכם. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בעת קניית סרט הדבק על מנת לבחור את הסוג המתאים ביותר. סרט הדבקה דו צדדי נחשב לאחד מסרטי ההדבקה הנפוצים ביותר והוא משמש למגוון רחב של עבודות. הוא יכול לשמש לחיזוק הדבקה של חומרי מתכת לקירות או לחומרים פולימריים ויכול לשמש גם להדבקה על לוחות עץ של אלמנטים קלי משקל כמו תמונות ודפי נייר. אם אתם צריכים סרט הדבקה דו צדדי, כדאי לדעת שיש רמות שונות של חוזק הדבקה וישנם סוגים שונים של דבק דו צדדי לשימושים שונים ומומלץ לבחור את סוג הדבק על פי העבודה הנדרשת לכם לביצוע.

ייבוא של סרטי הדבקה דו צדדי לתעשייה

אם אתם מעוניינים בסרטי הדבקה דו צדדי או בסרטי דבק חד צדדים מחומרי גלם שונים כגון סרטי פוליאתילן וסרטי נחושת, מומלץ לכם לבצע את ההזמנה דרך חברה מקצועית המייבא את סרטי הדבק לישראל. בדרך זו אתם חוסכים את פערי המחיר הקיימים ברוב החנויות בארץ המוכרות את המוצרים לאחר רכישת המוצר מהיבואן. יש לכם אפשרות לבצע הזמנה בכל סדר גודל גם עבור מפעלי תעשייה ובתי עסק הנדרשים לשימוש יום יומי בסרטי הדבקה מקצועיים. 

למה משמשים סרטי הדבקה ואילו סוגים זמינים לכם באתר?

רוצים לדעת עוד למה משמשים סרטי הדבקה ואילו סרטי הדבקה איכותיים קיימים היום? צרו קשר כבר עכשיו עם חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ ותוכלו לקבל את כל המידע מצוות החברה ולהזמין את סרטי ההדבקה הטובים ביותר לעבודה שלכם.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה