074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


כמה עולה סיליקון לאיטום

זקוקים לסיליקון לאיטום? רוצים לדעת מחירים עדכניים?

חומרי איטום מהווים בסיס לבידוד הבית מפני חדירה של מים למקומות שונים בבית כגון קירות, מרצפות, ארונות ואריחי קרמיקה. איכות חומר האיטום המשמש אתכם יכולה אף להשפיע על מידת השימוש שלכם במוצרי חשמל בבית לחימום בחורף ולקירור בקיץ ויכולה אף להשפיע על היכולת שלכם לאטום את חדרי השירותים והמקלחת מפני נזילות והצפות. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה סיליקון לאיטום, חשוב קודם כל להבין מה הפעולה אותה אתם רוצים לבצע ומה מטרת האיטום. ישנם חומרים רבים לאיטום בתוך הבית ולאיטום מחוץ לבית וצריך לדעת לבחור את חומר האיטום המתאים לעבודה שלכם.

סוגים שונים של חומרי איטום סיליקונים

ישנם 4 סוגים עיקריים של חומרי איטום סיליקונים כגון הסילקון העמיד בחום, הסיליקון השחור, הסיליקון נגד עובד והסיליקון ידידותי לסביבה. סיליקון העמיד בחום מיועד לאיטום תעשייתי והוא נחשב לעמיד במיוחד בעיקר כאשר מדובר על איטום של מכונות וחלקים העשויים ממתכת. הסיליקון השחור מתאים להדבקה של אריחי קרמיקה והוא גם כן דוחה עובש. הסיליקון נגד עובש מיועד לחדרים רטובים כמו מקלחות וחדרי שירותים והסיליקון הידידותי לסביבה מיועד למכשירים הדורשים סטריליות ברמה נמוכה או גבוהה מאוד כמו מקררים ומכשירי סינון מים ומתקנים בתעשיית המכשור הרפואי והתרופות.

תרמילי סיליקון במחירים משתלמים

אתם חומרי הסיליקון לאיטום הטובים ביותר, תוכלו למצוא בתרמילים הניתנים להתקנה קלה באקדח סיליקון ייעודי. ישנם היום אקדחי סיליקון חשמליים המאפשרים עבודה יעילה ומהירה יותר עם חומרי סיליקון לאיטום. את תרמילי הסיליקון האיכותיים ביותר תוכלו למצוא בקטלוג האתר ולהנות ממחירים נוחים ומשתלמים במיוחד. תרמילי הסיליקון מאפשרים שמירה טובה יותר על חומרי האיטום לפני שהם נשלחים אליכם ולכן מומלץ להשתמש בהם לעבודה איכותית יותר לכל פעולת איטום הנדרשת בבית או בבית העסק שלכם. 

כמה עולה סיליקון לאיטום ואיך מזמינים תרמילים?

אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה סיליקון לאיטום ולקבל הצעת מחיר לתרמילי סיליקון איכותיים לעבודות איטום, צרו קשר עם חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ ותוכלו לקבל הצעת מחיר לכל סוגי הסיליקון לאיטום. החברה מייבאת לישראל את חומרי האיטום הטובים ביותר לעבודות ביתיות ותעשייתיות והיא מציעה לכם אותו במחירים הוגנים עם שירות משלוחים עד אליכם.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה