074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


סטרץ׳ פוליאתילן ידני

בעלים של בית עסק או מפעל תעשייתי? צריכים שקיות איכותיות?

שקיות הפוליאתילן נחשבות למוצר חובה עבור אלפי בתי עסק ברחבי הארץ, כאשר הן משמשות בעיקר את תחום הקמעונאות. למרות הירידה בשימו בשקיות העשויות חומרים פלסטיים, עדיין יש צורך בייצור שקיות פוליאתילן עבור אריזה ושימור של מוצרים וחומרי גלם. השקיות מיוצרות במפעל ישראלי המספק גם שירותי הדפסה מקצועיים לכל סוגי השקיות, במטרה למתג כל שקית בצורה מושלמת עבור הלקוח.

שקיות פוליאתילן גדולות באיכות מעולה

שקיות פוליאתילן גדולות יכולות להגיע בגליל או בחבילות של שקיות בהתאם לסוג השקית. הן יכולות לשמש גם לקיוסקים וחנויות ממתקים ולאריזה של תבלינים ומוצרים קטנים. ניתן להזמין גם שקיות קטנות ועבות יותר למוצרי חשמליים ומוצרים עדינים יותר כמו מוצרי איפור וקוסמטיקה. השקיות השקופות מתאימות למגוון שימושים והשקיות המגיעות בצבעים יכולים לשמש לצורך אריזה עבור הצרכנים שלכם ולשיווק חוזר. חיתוך שקיות הניילון מתבצע במפעל מקצועי על פי המידות הנדרשות לכם עם אפשרות להזמין 3 גרסאות עיקריות של שקיות – גדול קטן, בינוני וגדול במיוחד.

שקית איכותית למיתוג בית העסק שלכם

מיתוג בית העסק שלכם מתחיל קודם כל עם שקית ממותגת. שקית הפוליאתילן מאפשרת הדפסה איכותית על גבי השקית באמצעות מכונות הדפסה ייעודיות. ניתן לעצב את הלוגו בהתאם לגודל השקית ולהוסיף סלוגן וכל כיתוב הנדרש לכם לשיווק העסק. שקיות הפוליאתילן מאפשרות בנוסף לכך גם לשמור על המוצרים שלכם באחסון והן נפוצות יותר במגזרים המסחריים ובמפעל התעשייה השונים ברחבי הארץ. מכון התקנים הישראלי פיתח תקן מותאם לשקיות פוליאתילן בכדי לוודא כי השקיות יכולות לשאת אוכל ואינן מעבירות חומרים רעילים למזון. לכן, כאשר אתם מזמינים את השקיות הנדרשות לכם, חשוב לבצע את ההזמנה מחברה מקצועית בעלת מוניטין ועומדת בכל התקנות המחמירות ביותר של ייצור מוצרים מחומר הפוליאתילן.

ייצור שקיות פוליאתילן כחול לבן

להזמנה שירות מקצועי לייצור שקיות פוליאתילן באופן קבוע או חד פעמי, צרו קשר עם חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ ותוכלו להנות משירות ברמה גבוהה לייצור מגוון רחב של שקיות לעסקים ולמפעלי תעשייה. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-32 שנה ומספקת שירות למאות חברות, בתי עסק ומפעלים ברחבי הארץ ומציעה לכם שירותים מקצועיים לייצור והדפסה של שקיות איכותיות מפוליאתילן.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה