074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


חומרים ופתרונות איטום

קבלני בנייה או שיפוצים? צריכים חומרי גלם לאיטום?

אם אתם צריכים לבצע עבודות איטום עבור הלקוחות שלכם, יש לכם אפשרות למצוא מגוון חומרים ופתרונות איטום ממיטב היצרנים במקום אחד. ניתן להזמין דרך האתר חומרי איטום לשיקום בטון וחומרי איטום למניעת נזילות ולספק פתרון יעיל ומקצועי עבור כל סוגי המבנים. בנוסף לכך, תוכלו להזמין מסטיקים לאיטום הנחשבים לחומרים חדישים ואלסטיים ביותר ומספקים איטום מירבי לאלומיניום (כמו חלונות) זכוכית, עץ ובטון. חומרי האיטום הטובים ביותר היום ניתנים אף לצביעה ועמידים כנגד עובש, רטיבות וגשם. 

מוצרי איטום איכותיים לכל חומרי הגלם

מוצרי איטום איכותיים יכולים לספק לכם מענה גם למשטחים רטובים אשר אינם ניתנים לייבוש. כיום קיימות סדרות ייצור שלמות של חומרי איטום למשטחים רטובים הכוללים בין היתר גגות, קירות ומרתפים. חומרי האיטום הללו מהווים פתרון איכותי לטיפול במפגעי רטיבות ונזילות מגגות וקירות סדוקים ויכולים לספק מענה גם בימים גשומים או בהצפות אשר אינן ניתנות לטיפול באופן מיידי. המטרה היא במקרה זה למנוע את המשך הנזילה ומעבר המים ללא המתנה שהאזור הדולף יהיה יבש.

שיקום בטון באמצעות חומרי גלם לעבודות איטום

קבלני בנייה ושיפוצים מבצעים מגוון רחב של עבודות כולל עבודות הדורשות שיקום של מבני בטון כגון עמודי בטון, קירות, מרפסות וגגות. כחלק מתהליך שיקום הבטון, יש צורך לבצע איטום מוחלט של חומר הגלם הפנימי של הבטון. האיטום עצמו מהווה בסיס לשמירת המבנה לאורך זמן ומניעת שחיקת הבטון בתהליך מואץ. חשוב אם כן להשתמש בחומרי גלם לאיטום לבטון העומדים בכל התקנות הנדרשות ולוודא כי אתם בוחרים בחומרי הגלם המתאימים לעבודות הבטון שלכם, בין אם זה בסוג החומר ובין אם זה בעוצמת האיטום שלו והאלסטיות.

הזמנה של חומרים ופתרונות איטום מחברה מובילה

לקבלת מידע נוסף על חומרים ופתרונות איטום איכותיים לעבודות הנדרשות לכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת מ.ש.ק אלמור בע"מ המביאה איתה ניסיון של יותר מ-3 עשורים ברציפות בייבוא מוצרי איטום לעבודות בנייה ושיפוצים. החברה מנגישה עבורכם את חומרי הגלם לאיטום המתקדמים ביותר בעולם כאן באתר, עם אפשרות להזמנה טלפונית הכוללת משלוח מהיר ויעיל עד לאתר העבודות שלכם.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה