074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


באלות לבניין

בשטח הבניין יש מלא חומרים צריך להעביר כל הזמן ממקום למקום, או לנקות אזורים באופן קבוע. הדרך הכי טובה לבצע הפעולות אלה היא באמצעות באלות. באלות הם השיטה הכי טובה לבצע כל העברת חומרים או ניקוי כי גם אפשר להרים אותם עם מנוף ויכולות להחזיק משקל רב. אצל מ.ש.ק אלמור תמצא כל הציוד הקשור לתחום הזה של באלות לבניין או כל סוג של שקיות שאתה צריך.

עם מבחר הכי גדול של כל הסוגים מכל הגדלים. באלות לבניין אצל מ.ש.ק אלמור מיובאים מהיצרנים הכי טובים שיכולים להחזיק כל משקל בוודאות וזה חשוב למנוע כל עבודה כפולה או נזקים. ברגע שמרימים באלות לבניין עם מנוף צריך לוודאת שהיא יכולה להחזיק מעמד מכל גובה ויכולה להרים המשקל שלה. זה מאוד חשוב גם  למנוע שום פציעות. 

יש מלא סוגים של באלות לבניין. אצל מ.ש.ק אלמור תמצא הסוגים הכי טובים בשביל כל שימוש עם כל הגדלים.

 
והסוגים הכי טובים. עם כל מה שאתה צריך לניקיון, לסימון לקשירה או כל צורך כזה. ובכל התחומים, עם ותק גדול ומבחר אדיר של כל מה שאתה יכול להצטרך לא רק בלות לבניין.

הביג באגים באות עם חבילה שלמה של ציוד לקשירה או לסימון או לכל צורך שאתה יכול להיות לך. וזה עם ייעוץ לקבל החומרים שאתה צריך לפעולה שאתה רוצה לבצע. בלות לבניין צריכות להחזיק מעמד עם המשקל שלהם מכל גובה וכל תנאים. אתה תקבל הביג באגם הכי טובות אחרי שעברו כל בדיקות שהם צריכות ומיוצרות לפי הנוהלים הכי טובים. 

אצל מ.ש.ק אלמור תקבל עזרה וייעוץ לכל פעולה שאתה צריך לקבל בדיוק מה שאתה צריך מהסוג הנכון ועם מבחר אל כל השיטות לפעולה. כל מה שקשור לניקיון או סדר או סימון או הזהרות שאתה צריך בבניין, יכולים לעזור לך לקבל בדיוק מה שאתה צריך. 

 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה