074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


שרינק לעטיפת משטחים

שרינק לעטיפת משטחים הוא אחד מהטכנולוגיות המובילות בתחום האריזה, המספק פתרון יעיל ובטוח להגנה על מוצרים שונים. טכניקת ה"שרינק" (כיווץ) המתבצעת באמצעות מעטפת פלסטית מתכווצת, מאפשרת עטיפה צמודה סביב כל סוג של משטח, בין אם מדובר במשטחים, מוצרי חשמל, רהיטים או כל פריט אחר הדורש הגנה.

מהם היתרונות בשימוש בשרינק לעטיפת משטחים?

השימוש בשרינק מספק הגנה יעילה מפני נזקים שונים כמו שריטות, לכלוך, ורטיבות, מה שמבטיח שמירה על מראה ואיכות המוצר לאורך זמן. בנוסף, העטיפה בשרינק מבטיחה יציבות מעולה של המוצרים במהלך הובלה ואחסון ומונעת תזוזה או נפילה שעלולים לגרום לנזק. הגמישות שמציעה שיטה זו מאפשרת התאמה מדויקת לגדלים ולצורות שונות של מוצרים, והופכת אותה לפתרון אידיאלי למגוון רחב של פריטים. חשוב להדגיש גם את החשיפה הוויזואלית שהעטיפה מאפשרת - למרות שהמוצר מוגן ומאובטח, ניתן עדיין לראות אותו בבירור, מה שיכול להיות חשוב במקרים של תצוגה או בדיקת תכולה.

השימושים של שרינק לעטיפת משטחים

שיטה זו נמצאת בשימוש במגוון רחב של תחומים, והיא נחשבת לפתרון אריזה אידיאלי. בעולם התעשייתי, היא משמשת לעטיפת חומרי גלם, חלקי מכונות, מוצרים גמורים ואף לאריזת ציוד כבד ובעל ממדים גדולים. העטיפה בשרינק מבטיחה שהחומרים יישמרו באופן טוב יותר ויהיו מוגנים מפני נזקים במהלך ההובלה והאחסון.
בתחום החקלאות, השרינק משמש לעטיפת ציוד ומכונות חקלאיות, חשיבות השימוש בשרינק בתחום זה נובעת הצורך להגן על המכונות מפני תנאי מזג אוויר ולשמור עליהם במצב תקין לאורך זמן. ובענף הריהוט, הוא משמש לעטיפת רהיטים לפני המשלוח ללקוחות, במטרה להגן על הרהיטים מפני שריטות ולכלוך במהלך ההובלה והפריקה. גם בתחום האלקטרוניקה ניתן למצוא את השרינק, שם, הוא משמש לאריזת מכשירים חשמליים ואלקטרוניים, כדי להגן עליהם מפני נזקים ולשמור על שלמות המוצר.

כחברה חדשנית ומובילה בתחום האריזה, במ.ש.ק אלמור אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות שרינק לעטיפת משטחים, המתאימים לכל תחום: תעשייה, חקלאות ובניין. המוצרים שלנו מספקים הגנה מושלמת,  תוך שמירה על איכות ומראה המוצרים. בזכות מערך הפצה שלנו, אנו מבטיחים שירות מהיר ומקצועי בכל רחבי הארץ. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו להיות בטוחים שבחרתם באיכות ללא פשרות.
 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה