074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


שקיות מודפסות

רוצים למתג את השקיות שלכם? מחפשים שקיות עם הדפסה?

היום אפשר להזמין שקיות מודפסות במגוון רחב של צבעים והדפסים מהממים ולמתג את העסק שלכם בצורה מושלמת. שקיות הגופיה נחשבות לשקיות הפופולריות ביותר בישראל והן משמשות למאות אלפי עסקים קטנים וגדולים לצורך אריזה ושמירה על מוצרים. שקיות הגופיה עשויות מחומרים פלסטיים באיכות גבוהה העומדים בתקנות מחמירות ביותר בכדי לוודא כי הן מתאימות לשימוש עם מוצרי מזון מכל הסוגים.

שקיות גופיה מודפסות במידות שונות

שקיות גופיה מודפסות מגיעות בגדלים ובמידות שונות, כאשר רוב בתי העסק בישראל מזמינים לפחות 2 סוגים של גדלים על מנת לספק שירות טוב יותר ללקוח שלהם. ההשקעה באיכות השקית ובמגוון השקיות היא משתלמת לטווח הארוך ויכולה לסייע לכם למכור מגוון גדול יותר של מוצרים בגדלים שונים, או למכור יותר מוצרים בטווח זמן קצר יותר. ככל שתקלו על הלקוח שלכם את אריזת המוצרים, כך תוכלו למכור יותר בכל מכירה מול לקוח בחנות או ברשת החנויות שלכם. הבחירה שלכם צריכה להיות בין שקיות שקופות, לבנות או שקיות צבעוניות על פי הצבע הרצוי לכם. מרבית בתי העסק מזמינים את צבע השקית על פי צבע לוגו העסק או הצבעים המזוהים עם העסק שלהם.

עיצוב גרפי והדפסה מקצועית על שקית גופיה

על מנת ליצור את שקית הגופיה האיכותית ביותר עבור בית העסק שלכם, אתם צריכים עיצוב גרפי מרשים הכולל את הלוגו וסמל בית העסק שלכם. היום אפשר לבצע הזמנה של שקיות מודפסות דרך הטלפון ולשלוח את העיצוב הגרפי שלכם במייל. במידה ואין לכם עיצוב גרפי מותאם לשקית, יש לכם אפשרות לשלוח את הלוגו ואת פרטי העסק והעיצוב הגרפי יתבצע עבורכם. דרך האתר תוכלו להזמין את השקיות ואת השירות לעיצוב הגרפי במחיר הוגן ומשתלם במיוחד ולהינות משירותי משלוח של חבילת השקיות שלכם עד לבית העסק.

שקיות מודפסות במגוון צבעים וגדלים

לפרטים נוספים ומידע עדכני על הזמנת שקיות מודפסות ומחירים, צרו קשר כבר עכשיו עם חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ הנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום ייצור שקיות לעסקים וחברות. החברה מחזיקה במכונות ההדפסה המתקדמות ביותר הקיימות היום, היכולות לבצע הדפסה באיכות מעולה על מגוון רחב של שקיות ממותגות לעסקים.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה