074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


רשת לעטיפת משטחים

עם משלוחים יש הרבה נהלים שצריך לשמור עליהם, גם מבחינה בטיחות וגם לשמור על הסחורה ומניעת כל תאונה או שום מקרים. עם מ.ש.ק אלמור תקבל כל המבחר של הציוד שאתה צריך בשביל כל משלוח או אריזה שאתה צריך, עם ייצור ויבוא מהחברות הכי טובות בעולם, עם בלעדיות לשיווק, וייצור בשיטות הכי טובות שיש עם מעבר כל דגם מבדקים לוודאות שאתה מקבל המוצר הכי עמיד ועומד בתנאים שלו. גם עם ייצור בהתאמה אישית לקבל כל מוצר עם כל מידה או לכל צורך שיש לך, עם תיאום רמת העמידות והגודל וכל דבר לקבל המוצר שיתאים לך לכל מקרה ולכל שימוש. 

 להעברת משטחים צריך לוודא כמה נהלים ביטחוניים במשלוח כולל העטיפה, עם מ.ש.ק אלמור תקבל רשת לעטיפת משטחים, רשת פלקס, רשת אלסטית לעטיפה, רשת אלסטית לעטיפת משטחים או כל צורך שיש לך עם ייצור בהתאמה אישית לכל צורך או גודל שיש לך.

 
עם כל ייצור בהתאמה אישית וגם קבלת מבחר צבעים למיון או כל צורך, עם הדבקת כל שם או צורה כדי שתוכל לקדם השיווק דרך האריזה, כך אתה מקבל חבילה שלמה, גם ייצור בהתאמה אישית בשביל כל צורך מכל הבחינות, וקידום השיווק על הדרך, שזה אחד החלקים החשובים מכל עסק, לביא הלקוחות לעסק זה אחד החלקים הגדולים לעסק. 

עם רשת לעטיפת משטחים אצל מ.ש.ק אלמור אתה תקבל המוצר הכי עמיד שיכול לעמוד בכל הדרישות שלו ועם מבחר הכי גדול וכל הסוגים של רשת לעטיפת משטחים, רשת פלקס, רשת אלסטית לעטיפה, רשת אלסטית לעטיפת משטחים וכל צורך שיש. עם רשת לעטיפת משטחים תקבל משלוח בטוח וישאר מאורגן עד שמגיע ללקוח. עם השלמת עוד חבילות באותו מוצר, תקבל משלוח בטוח עם קידום שיווק וייצור לכל צורך שיש עם כל גודל או רמת מעמד ועוד צרכים למצוא כל מוצר שתצטרך. 

 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה