074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


סרט אזהרה בצבעים

צריכים להשתמש בסרט אזהרה? מעוניינים להזמין סרט מודפס?

סרט אזהרה בצבעים משמש למגוון רחב של עבודות בנייה ושיפוצים ומשמש גם בעבודות שיטור וביטחון של יחידות צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל. אם אתם זקוקים לסרט אזהרה איכותי, מומלץ לכם להזמין את הסרט מחברה מקצועית המייבאת סרטים ייעודים לסימון היכולים לשמש גם לעבודות שונות בתחום החשמל והתקשורת. סרטי האזהרה מגיעים בצבעים שונים כאשר חלקם מיועדים לסימון של מתחמי עבודה ומקומות מסוכנים לעבור בהם וחלקם מיועדים לתיחום של אזור עם סכנה ביטחונית או בטיחותית.

סרטי אדום לבן ברחוב 7 ס"מ

סרטי אדום לבן משמשים לסימון של מפגעים ומגיעים בדרך כלל ברוחב של 7 ס"מ. ניתן להזמין אותם בכמויות גדולות במידה ואתם נדרשים להשתמש בהם באופן שוטף. חומר הגלם ממנו מיוצרים סרטי הסימון והאזהרה הוא גומי ו- PVC המשלבים ביניהם חוזק וגמישות הנדרשים לסימון יעיל. הצבעים הנפוצים ביותר הם אדום ולבן אבל אפשר למצוע גם סרטי אזהרה וגידור בצבעים צהוב ושחור וצהוב. ה-PVC מאפשר להשתמש בסרטי האזהרה גם בחלקים חיצוניים של מבנים ועמיד בפני חום וקור ויכול לשמש אתכם גם לגידור וסימון לזמן ממושך.

מה היתרונות בשימוש בסרט אזהרה אדום/לבן

סרט אזהרה אדום/לבן מתאים גם לסימון רצפות ומסלולי נסיעה והוא משמש את רוב מפעלי התעשייה הקיימים בארץ, בין אם זה לסימון זמני ובין אם זה לצורך סימון קבוע. הוא עמיד בפני שחיקה וניתן לקרוע אותו ביד במקרה הצורך. הסוגים העיקריים של סרטי הסימון הם סרטי הסימון המיועדים לגידור וסרטי הסימון המיועדים לרצפה ומגיעים כסרט דבק איכותי הניתן להדבקה מהירה ופשוטה על הריצפה. הדבק מתאים גם לשימוש על מרצפות מחוספסות ויכול לשמש אתכם גם בחניונים ועל מרצפות בטון ישנות.

סרט אזהרה בצבעים במחיר מהיבואן לצרכן

אם אתם רוצים לקנות סרט אזהרה בצבעים במחיר משתלם במיוחד, יש לכם אפשרות להזמין טלפונית את סרט האזהרה ישירות מחברת מ.ש.ק אלמור בע"מ המייבאת את כל סוגי סרטי האזהרה הנפוצים ביותר. תוכלו לקבל את כמות הסרטים הנדרשת לכם עד לבית העסק לגידור וסימון מתחמים ולסימון מרצפות. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לבצע את ההזמנה כבר היום דרך צוות השירות של החברה.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה