074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


סרטי אזהרה

כל שטח עבודה או שטח פעולה צריך ציוד שלם לתקשר לאנשים שהולכים מסביב לשטח לדעת מה מתרחש ולהזהיר אותם למען מניעת כל נזק או בעיות בשטח העבודה. סרטי אזהרה זאת השיטה הכי טובה לבצע את זאת. מ.ש.ק אלמור מספקת ומייצרת כל הציוד בשביל הצורך הזה. עם סרטי אזהרה מכל הסוגים ובשביל כל השימושים שיש, עם ייצור בהתאמה אישית לכל צורך שיש ללקוח, אספקת סרטי אזהרה, סרטי אדום לבן, סרטי בד, סרטי דבק או כל צידו שצריך אותו. כך אתה יכול לשמור על שטח עבודה מסודר ולמנוע כל פציעה או נזק בסביב שטח העבודה. 

עם סרטי אדום לבן, סרטי בד, סרטי דבק או כל דבר אחר יש לך מבחר שלם לקבל מה שאתה צריך ועם המבחר הכי גדול בארץ וסוגים הכי טובים ועמידים ובולטים. עם כל צורך אחר אתה יכול לבצע גם ייצור בהתאמה אישית לכל שימוש מיוחד שאתה צריך.

 
סרטי אזהרה יש מהם הרבה צבעים והרבה שיטות שמקשרות כל דבר ספיציפי בשטח, עם צוות מקצועי לייעץ לך מה אתה צריך לקחת לכל שימוש שאתה צריך. סרט אזהרה שאתה תקבל הם הכי טובים שאתה תקבל הציוד הכי בולט והכי ברור, עם ייצור בשיטות הכי טובות. זה מאוד חשוב לספק הציוד הנכון למנוע כל פציעות או שיבוש בשטח העבודה. 

מ.ש.ק אלמור מייצר ומייבא הסוגים הכי טובים עם בלעדיות שיווק לחומרים והמוצרים הכי טובים שיש. זה חלק מכל שטח עבודה, וכדי לשמור על הנוהלים הנכונים ולהדביק הסרט הנכון, אתה תקבל ייעוץ מקצועי לקבל בדיוק מה שאתה צריך לשימוש שלך. לא כל סרט אזהרה יכול לספק מה שהוא אמור, עם שטחי עבודה יש כמה סוגים של סרט אזהרה בשביל לתקשר כל דבר לאנשים מסביב או בתוך השטח, עם הייעוץ הנכון והציוד הכי טוב שיש בשוק, אתה תקבל שטח עבודה מסודר ומאורגן. 

 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה