074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


מכונות עטיפה

המכונות השימושיות ביותר בתעשייה כיום הן מכונות עטיפה. מכונות העטיפה מספקות פתרון יעיל ונוח לשמירה על מוצרים אשר נשלחים ללקוחות בארץ ובעולם. המכונה מיועדת בעיקר לעטיפה עבור ארגזים עם מוצרים קטנים או מוצרים גדולים לפני שינוע. חומר העטיפה מיוצר מפוליאתילן הנחשב לגמיש וחזק במיוחד, ומאפשר שמירה על המוצרים בצורה טובה ומבודדת ממים ועובש. ניתן לראות את השימוש במכונת העטיפה במחסנים כמעט בכל תעשייה בישראל.
 
הייצוא בישראל של מוצרי חקלאות ומוצרים טכנולוגיים שונים הביא לכך שמוצרים רבים בישראל נדרשים לאריזה בצורה איכותית וחזקה. אריזה חזקה ואיכותית של ארגזים ומוצרים גדולים, מספקת לתעשיות השונות בארץ ביטחון כי המוצרים יגיעו ליעדם, אם זה במטוס או באונייה, בצורה שלמה כפי שנארזו בארץ. 
 

איפה אפשר למצוא מכונה לעטיפת משטחים?

 
מכונה לעטיפת משטחים אפשר למצוא בחברה ישראלית ותיקה המייצרת, מייבאת ומשווקת מוצרי אריזה לכל התעשיות בארץ. ניתן להזמין מהחברה את מוצרי הפוליאתלין לאריזה ואת המכונות המתקדמות לעטיפה של משטחים עם מוצרי הפוליאתלין. 
 

 
מכונות לעטיפת משטחים - מחיר
 
כמה עולות מכונות לעטיפת משטחים? המחיר לכל מכונה תלוי בסוג המכונה ובגודל שלה. יש מבחר של מכונות לעטיפה של משטחים ולכל אחת יש את היתרונות שלה. על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר למכונה מתקדמת לעטיפה של משטחים, אתם יכולים לפנות לאחת החברות הותיקות במשק לייצור ושיווק מוצרי אריזה לתעשייה. 
 

מכונות עטיפת משטחים 

 
להזמנה של מכונות עטיפת משטחים, אתם מוזמנים לפנות לחברת מ.ש.ק אלמור בע"מ המספקת מוצרי אריזה לתעשיות כבר מעל ל-30 שנה. אתר האינטרנט של חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ מאפשר לכם למצוא את המוצר המתאים ביותר עבור אריזה של מוצרים וארגזים ולקבל הצעת מחיר רלוונטית לתעשייה שלכם. צוות חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ יסייע לכם בבחירת המוצרים המתאימים ביותר עבורכם, ובהתאמה של הצעת מחיר לכמות המוצרים שאתם מעוניינים לרכוש. 
 
מכונות עטיפה של חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ
 
קיבלתם החלטה לרכוש מכונות עטיפה של חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ? עשיתם החלטה נכונה! חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ מספקת את מכונות העטיפה האיכותיות ביותר הקיימות היום המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת עבודה יעילה, נקיה ובטוחה. להזמנה של מכונות לעטיפה של חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ, התקשרו עכשיו למספר הטלפון 
המופיע בראש האתר. 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה