074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


חומרי אריזה

חומרי אריזה זה חלק חשוב בשביל כל מפעל, כך מעבירים ומטפלים בסחורה גם בתוך המפעל וגם בשביל העברת הסחורה ללקוחות. עם מ.ש.ק אלמור תקבל ייצור ומבחר של מוצרי אריזה הכי גדול בארץ, עם חומרי אריזה, גלילי פוליאתילן, גלילי פוליאתילן ליציקות, חומרי איטום סיליקונים וכל מה שאתה יכול להצטרך בשביל כל התחומים, ממפעלים עד לבניין וחקלאות. עם ייצור בשיטות הכי מתקדמות למבחר הכי גדול של כל הסוגים המשתנים בגודל שלהם, רמת העמידות שלהם, וכל מה שקשור לעניין. וגם אתה יכול לקבל ייצור בהתאמה אישית שיכול לעזור לך בהרבה בחינות. אתה יכול להשתמש בזה לקידום שיווקי, או בשביל כל שימוש מיוחד שצריך יצור מיוחד. 


לקבל חומרי אריזה מסוג טוב זה מאוד חשוב, עם מ.ש.ק אלמור אתה תקבל הסוג הכי טוב שעובר הדרכים הכי מתקדמות בייצור ועובר כל מבחן לוודאת שחומרי האריזה עומדות בכל התנאים שלהם. אתה תקבל חומרי אריזה הכי עמידים שיש עם מבחר הכי גדול של כל רמות העמידות שאתה צריך.
עם מבחר גם של צבעים וכל הגדלים בשביל כל שימוש שיכול להיות לך. עם מבחר צבעים למיון ועוד שימוש. הדבר הראשון שהלקוח רואה שהוא מקבל הסחורה שלך זה האריזה, וזה נותן הרושם הראשוני של המוצרים שלך. עם מ.ש.ק אלמור אתה תקבל הסחורה הכי טובה מכל הבחינות עם כל צרכי השימוש שיש לך. 

זה חשוב לקבל מוצרי אריזה מהסוגים הכי טובים לוודאת שאין שום בלבול בסחורה בגלל האריזות וגם אתה יכול לוודאת שהסחורה מגיעה ללקוח בסדר גמור ומאורגנת כך שהיא באריזות מחזיקות מעמד. וגם עם חומרי אריזות עמידות אתה יכול למנוע כל עבודה כפולה במפעל שלך. וכך אתה שומר על סדר כל הזמן, עם המבחר הכי גדול והכי טוב של חומרי אריזות, גלילי פוליאתילן, גלילי פוליאתילן ליציקות, חומרי איטום סיליקונים וכל מה שאתה צריך מהסוג הכי טוב ועם ייצור בהתאמה אישית לכל צורך שיש לך גם לקדם שיווקים, אריזות עם שם המפעל ועוד בשביל כל שמוש מיוחד שצריך ייצור בהתאמה אישית. עם המבחר הכי טוב תוכל למצוא כל מה שאתה צריך, וגם עם צוות שתייעץ לך לקבל בדיוק מה שאתה צריך בשביל כל שימוש שיש לך לקבל המוצר הנכון והעמיד בכל המצבים. 

 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה