074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


חומרי אריזה למפעל

חומרי אריזה - חלק אינטגרלי בעסק 

חומרי אריזה זה חלק חשוב מהעסק, כך אתה שומר על סדר הסחורה ומיונה. עם מ.ש.ק אלמור לייצור ויבוא מוצרי אריזה, אתה תקבל מוצרי האריזה הכי טובים בשוק עם המבחר הכי גדול בשביל כל סוג של אריזה בכל הגדלים בשביל כל שימוש אתה תצטרך, חומרי אריזה למפעל, חומרי אריזה לחקלאות, יריעות ורשתות לחקלאות ועוד מבחר מלא של מוצרים מכל הסוגים הכי טובים לכל שימוש. עם ייצור בהתאמה אישית כל צורך מיוחד.

לקבל מוצרי אריזה בכל הצבעים, עם התאמה אישית בכתיבה כדי שתוכל לקדם השיווק שלך באמצעות האריזות. כדי לוודאת שהאריזות הם טובות ויכולות להחזיק מעמד במה הם משומשות, מ.ש.ק אלמור מייצרת אריזות וחומרים בשיטות הכי מתקדמות שיש עם מבחר הכי גדול, בשיטת יצור מקדמת ועם מעבר מבחן לכל מוצר לוודאת שהוא עומד בדרישות שלו, וכך לא יהיה שום עבודה כפולה, והלקוחות תמיד יקבלו הסחורה מסודרת ומאורגנת בגלל שהאריזות עומדות בכל התנאים גם במשלוחים הכי קשים, ועם שימוש האריזות גם לקידום השיווק שלך, אתה תקבל חבילה שלמה. 
עם מבחר שלם של חומרי אריזה למפעל, חומרי אריזה לחקלאות, יריעות ורשתות לחקלאות וכל שימוש שיש לך אתה תקבל המבחר של כל רמת העמידות ושל כל המידות והגדלים שאתה תצטרך. חומרי אריזה למפעל זה חלק חשוב לשמור על הסחורה, ועם חומרי אריזה למפעל בצבעים שונים למיון הסחורה או כל צורך אחר וכל בקשה אחרת של חומרי אריזה למפעלים, אתה תקבל כל הצרכים שלך עם חומרי אריזה למפעלים מכל הבחינות.

גם תקבל המוצרים הכי עמידים, הדבר הראשון שהלקוח רואה שהוא מקבל הסחורה שלך זה האריזה, ועם ניצול האריזה לקידום השיווק וגם עם אריזה מהסוג הכי טוב ועמיד, הלקוח יקבל הרושם הראשוני הכי טוב שיש. עם כל המבחר של כל הגדלים וכל הסוגים ועם ייעוץ מקצועי שתקבל בדיוק מה שאתה צריך לעבודה שלך, חומרים שמתאימים ועמידים למה שאתה צריך אותם, אתה תקבל החבילה שלמה.  

 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה