074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


דבק דו צדדי

מחפשים דבק איכותי דו צדדי? הגעתם למקום הנכון!

דבק דו צדדי הינו דבק יבש ומאפשר הדבקה מיידית של מוצרים שונים כגון זכוכיות, אריחי פורצלן, תמונות קטנות ומראות. הוא משמש בעיקר להדבקה של מוצרים קלי משקל אך ניתן להשתמש בו גם לחיזוק של הדבקה של חפצים כבדי משקל או כחיבור זמני של מספר חפצים. ניתן להזמין את הדבק ברמות שונות של חוזק ולהתאים אותו לעבודת ההדבקה הנדרשת לכם, כאשר את הדבק ניתן להסיר לאחר מכן בצורה יעילה מבלי לפגוע במשטח עליו מודבק החפץ או המוצר הנדרש לכם.

דבק דו-צדדי לשימוש חיצוני ופנימי

את הדבק הנדרש לכם תוכלו להשתמש בתוך המבנה או מחוץ למבנה ויש לבחור את סוג הדבק הנדרש לכם. אחת הבעיות היכולות להיווצר בגלל דבק חלש הוא היחלשות הדבק כאשר ישנו חום רב על משטח הדבק. כיום אפשר למצוא דבקים דו צדדיים העמידים כנגד חום ויכולים להיות חזקים מספקי גם בשימוש במבנים חיצוניים. בתעשייה הצבאית והתעשייה האזרחית ניתן לראות את השימוש בדבקים הללו למגוון רחב של עבודות במטרה לחזק הדבקה של חומרי גלם שונים כגון עץ, מתכות וחומרים פולימריים שונים.

דבק סיליקון לעומת דבקים דו צדדיים

דבקים דו צדדים מגיעים במגוון סוגים ויכולים להגיע כסרט הדבקה או ברצועות או ריבועי דבק. דבק סיליקון לעומת זאת מגיע בתרמילים סגורים ויכול לשמש גם כן בעבודות הדורשות הדבקה דו צדדית. החיסרון שלו במקרה זה הוא הצורך בשימוש באקדח סיליקון אם אתם קונים תרמילים ובאופן הדורש ידע מקצועי ברוב המקרים. ניתן לקנות את דבק הסיליקון גם בשפורפרת הנוחה יותר לשימוש ביתי ללא צורך באקדח סיליקון. רבים מאנשי המקצוע משתמשים הן בדבקים דו צדדיים והן בדבקים סיליקוניים בכדי לספק הדבק טובה יותר של חומרי גלם שונים.

הזמנה טלפונית של דבק דו צדדי

להזמנה מהירה ופשוטה של דבק דו צדדי איכותי לכל סוגי העבודות הנדרשות לכם, צרו קשר עם חברת מ.ש.ק אלמור בע"מ ותוכלו לבצע את ההזמנה כבר עכשיו. החברה מייבאת לישראל מגוון עצום של דבקים ויכולה לספק לכם אותם עם שירותי משלוח והובלות יעילים ומהירים עד לבית העסק או עד לבית שלכם.

 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה