074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


גליל פוליאתילן

שירות האריזה זה חשוב במפעלים, כך אתה עושה סדר וארגון ומיון של הסחורות, וכך גם אתה יכול להעביר או לעשות כל שימוש במוצרים. אצל מ.ש.ק אלמור תמצא כל סוג של גליל פוליאתילן או גלילון סטרץ' ידני בשביל כל שימוש שאתה צריך, עם ייצור מהאיכות הכי טובה שעוברת כל הבדיקות לקבל המוצר הכי טוב והכי עמיד, וגם תקבל מבחר של צבעים בשביל סימון או כל צורך שיש לך. ועם המבחר הכי גדול של גדלים לפי כל הסוגים, גם באורך או בעובי או כל סוג וגודל לכל שימוש שאתה צריך. עם ייעוץ לקבל בדיוק מה שאתה צריך לפעולה שלך, ושירות וציוד בכל התחומים, בניין עד חקלאות ומפעלים. 

גליל פוליאתילן עם מבחר של כל הסוגים אפשר להשתמש בו להרבה דברים, לארוז בו כל הסוגים של הדברים, עם מבחר של כל הגדלים ויכולת עמידות שונה לפי מה שאתה צריך, אתה תוכל למצוא כל סוג גליל פוליאתילן שאתה צריך, ועם אופציה של יצור בהתאם לצרכים מיוחדים.
גליל ניילון פוליאתילן יש לו הרבה שימושים, עם מבחר וייעוץ לקבל המוצר שאתה צריך לשימוש אתה צריך, תקבל גליל ניילון פוליאתילן או גלילון סטרץ' ידני או גלילי סטריץ, תקבל בדיוק מה שאתה צריך עם כל המבחר של כל הצבעים ושל כל הגדלים ויכולת עמדות, ועוד הרבה פרטים של מבחר הכי גדול בארץ לקבל ולמצוא בדיוק מה שאתה צריך לשימוש שלך. 

עם מבחר של מה שאתה צריך של גליל פוליאתילן, גלילי סטריץ או כל דבר אחר בכל גודל, עובי רמת עמידות או כל אספיקט שאתה צריך בשביל הפעולה שלך, עם מבחר צבעים גם לשימוש של מיון או כל שימוש אחר.  תמצא מבחר של כי הצרכים שלך מהסוגים הכי טובים בשביל כל צורך עם ייעוץ מקצועי לקבל בדיוק מה שאתה צריך לכל שימוש. עם צוות מקצועית שנותנת לך כל מה שאתה צריך לכל פעולה שיש לך. 

 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה