074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


ביג בג

כולנו מכירים את שקי היוטה הגדולים הממוקמים באתרי הבניה. כולנו גם מכירים את שקי היוטה הגדולים בחנויות התבלינים, וכשנחשוב על זה ניווכח כי אנו מכירים את בד היוטה בעוד כל מיני סיטואציות. זה יכול להיות כמחיצה, זה יכול להיות כדופן של סוכה וזה יכול להיות כאשר רוצים למנוע סחף אדמה ושמים את בד היוטה כמעצור בפני הסחף. המכנה המשותף לכל אותן סיטואציות הוא העובדה כי בד היוטה הינו בד חזק ויציב המשמש לאחסון דברים כבדים או לשימוש כחומר יציב ואמין.

ביג בג – שקי יוטה


בד היוטה הינו בד טבעי העשוי מצמח הנקרא מלוכיה. צמח זה גדל בהודו וסביבתה, ושם מגדלים אותו בכמויות גדולות מאוד על מנת לספק את התצרוכת העולמית המגיעה ברובה מגידולים אלה. צמח המלוכיה מזכיר במבנהו את צמח הפשתן שאף הוא כידוע נחשב לבד חזק ויציב. בגבעול של צמח המלוכיה ישנם סיבים, ולאחר שהגבעול גדל מוציאים מתוכו את הסיבים על ידי ניפוץ הגבעול ולאחר תהליך עיבוד ניתן להשתמש בסיבים אלו כבד. הסיבים משמשים בעיקר לשם עשיית חבלים המשמשים בתעשיות הכבדות לצורך אריזה ונשיאה, ומבדלי הצמח שהם הקצוות הקשים של צמח המלכיה מייצרים את בדי היוטה המוכרים לנו. אחד השימושים העיקריים לבדי היוטה הינו כשקים גדולים הנקראים ביג באגים המשמשים מקום אחסון לחומרי בניין או לתבלינים. הסיבות שמשתמשים בבד היוטה לצורך אריזת ונשיאת חומרי הבניין הינו בגלל שישנו צורך להשתמש בכמות גדולה מאוד של חומרי בניין, הן אם מדובר בחול, הן אם מדובר בחצץ והן אם מדובר במלט. בד היוטה נחשב לבד חזק ועמיד מאוד, ולכן ניתן לעשות ממנו שקי ביג בג. ניתן לאחסן כמות גדולה מאוד של חול, מלט או חצץ בשקי יוטה ולהיות בטוחים כי השק יחזיק את תכולתו גם בשעה שהחומר יועבר ממקום למקום. יתרון נוסף של בד היוטה הינו בכך שהוא כמעט ואינו נמתח, מה שגורם לכך שאפשר למלא ולדחוס בכל שק כמות מאוד גדולה של חומר ולהשתמש בו לאחר מכן שוב. שקי יוטה לבניין הינם השקים הנפוצים והאמינים ביותר בתעשיית הבניין בשל תכונותיהם הייחודיות.

מחפשים שקי יוטה big bag? זקוקים לשקי יוטה ביג באגים לבניין? אצלנו במ.ש.ק. אלמור כל סוגי שקי היוטה big bag  לבניין בכל הגדלים ולכל מטרה
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107

לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה