074-769-15-83

חפש


שירותי החברה


אריזה למפעלים

חלק חשוב מהציוד של המפעל זה האריזות והשקיות וכל הציוד של הטיפול בסחורה, שזה גם שקיות מודפסות או כל ציוד אחר, הציוד הזה יש לו משמעות חשובה, כי השקיות זה הדבר הראשון שהלקוח רואה, ועם ניצול השקית גם לשיווק וגם שקית מסוג טוב שמראה מה היא איכות המפעל, בתור רושם ראשוני יש לה משמעות גדולה. עם מ.ש.ק אלמור תמצא כל סוגי השקיות והאריזות וכל  ציוד בשביל טיפול בסחורה או העברתה שאתה צריך. עם מבחר הכי גדול של כל הסוגים בשביל תיאום וסימון מה שאתה צריך.

עם כל הצרכים שאתה יכול שתצטרך בכל התחומים אריזה למפעל, אריזה לחקלאות, רשת לחקלאות ועוד מלא ציוד לכל שימוש שאתה צריך. זה חשוב למצוא מקור קבוע לספק לך את כל הציוד שאתה צריך בוודאות מהסוג של מה שאתה מקבל. עם אספקה קבועה לכל דבר שאתה יכול ותצטרך.

 
בלי הציוד הזה אתה לא יכול לעבוד, זה כמו דפים במשרד, כמה שהם פשוטים אבל בלי אותם, שום דבר לא יכול להתקדם בעסק גם המשלוחים וגם הסדר אצלך במפעל או בשטח. 

עם אספקה של כל מה שאתה תצטרך, אריזה למפעלים, אריזה לחקלאות, רשת לחקלאות וכל מה שצריכים בתחום הבניין של הציוד הזה, אצל מ.ש.ק אלמור אתה יכול למצוא עם המבחר הכי גדול שיש וכל מה שאתה יכול להצטרף מהסוגים הכי טובים שיש. ועם כל הקמיות שאתה יכול ותצטרך של אריזה למפעלים ועוד כל ציוד אחר. אריזה למפעלים זה אחד המוצרים החשובים לשמור על סדר וארגון במפעל. כדי לארגן הסחורה לפי כל הקטגוריות צריך השימוש של אריזה למפעלים. 

וזה לא רק כל אריזה, אתה תקבל אריזה למפעל מהסוג הכי עמיד וטוב שיש בשביל למנוע כל עבודה כפולה או בלבול בסחורה בגלל כל סוגים שלא מתאימים. מ.ש.ק אלמור מספקת הסוגים הכי טובים עם מבחר לכל הצבעים והסוגים שאתה צריך בשביל כל שימוש. 
 

משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה

צור קשר

מ.ש.ק אלמור בע"מ

המדע 60 א.ת. אשדוד 77107


לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מידע שימושי
צור קשר
מ.ש.ק אלמור בע"מ
המדע 60 א.ת. אשדוד 77107
לקבלת הצעת מחיר
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
משווק בלעדי - טריופלסט שוודיה